Мартенско настроение завладя центъра на Пловдив
Малчуганите от Дома за деца "Княгиня Мария Луиза" направиха специален пролетен подарък на Община Пловдив, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Точно пред сградата на кметството те украсиха и свое дърво с мартенички, лястовици и цветя. Зам.-кметът по култура Амелия Гешева пък отнесе цветно пано и обеща, че ще го закачи в Общината, за да му се радват всички - и служители, и посетители, след което покани и децата, и възпитателите им на гости в кметството.
За финал малките творци изпяха песен за приятелството и си пожелаха пловдивчани да не пропуснат да се снимат мартенското им дърво.