Възрастен мъж е в болница след пътен инцидент вчера в Пловдив. По първоначални данни, около 12.30 часа пред блок 176 в жк "Тракия" при маневра на заден ход лек автомобил "Пежо" се качил на тротоара и блъснал 86-годишен пловдивчанин. Пострадалият е със счупен глезен. Алкохолната проба на 62-годишния водач е отрицателна.