МВР издирва този човек заради безскрупулна кражба от гробища в Пловдив

11358
4

Полицаи от Шесто РУ търсят съдействие за разкриване на кражба от района на Централни гробища в Пловдив.

На 2 февруари в полицейското управление е започната проверка по сигнал за установена липса на два проточни бойлера от санитарно помещение на гробищния парк на бул. "Княгиня Мария Луиза“ в областния град.

Според предварителната информация уредите са откраднати в края на януари, а като заподозрян е мъжът от предоставените кадри на охранителните камери на обекта.

Тъй като все още неговата самоличност и местонахождението му не са установени, апелираме хората, които го разпознават, да позвънят в дежурната част на Шесто РУ на тел.: 032/932 006.  Анонимността е гарантирана!

Виж коментарите (4)
Още новини от Новини от Пловдив:
Таксиметров шофьор в Пловдив предложил на две ученички да станат ...
Пловдивчанин: Абсолютно безобразие!
Цената на автобусния билет от Пловдив до София скочи с 45 на сто ...
Клиниката по ендокринология в УМБАЛ "Свети Георги" организира без...
Новата градска сензация на Пловдив, която превзе река Марица
Легендите на Пловдив: Как Бай Неофит и Владо Германеца бореха соц...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).