Временно няма да бъдат предоставяни услуги, свързани с обработка на документи в автоматизираната информационна система "Административно-наказателна дейност".
Днес във връзка с извършването на профилактика на автоматизираната информационна система "Административно-наказателна дейност" от 16.00 часа до края на работни ден няма да бъдат предоставяни услуги на граждани. 
Министерството на вътрешните работи поднася извинения за причинените неудобства. Това съобщиха от ОД МВР Пловдив.