Очаква се "Конюшните на царя" да заработят това лято. Добрата новина сподели кметът Иван Тотев днес, предаде репортер на Plovdiv24.bg. 
По думите му вече се е провел конкурс. "Има и избран нов наемател, който ще направи така, че тази година заведението да има живот", коментира Тотев.