Криволичещ "Нисан" изуми пловдивски катаджии, младежът зад волана тотално неадекватен

20170
1

Млад мъж бе заловен да шофира под въздействието на наркотици снощи в Пловдив. След 23 часа патрул на сектор "Специализирани полицейски сили“ забелязал лек автомобил "Нисан“ да се движи, криволичейки по бул. "Христо Ботев“ и след подаден звуков и светлинен сигнал колата била спряна в близост до пресечка с ул. "Любен Каравелов“. Установено било, че зад волана е 23-годишен жител на село Каравелово във видимо неадекватно състояние. Последвалият тест с драг чек потвърдил, че младежът е употребил марихуана.

В първите часове на днешния ден на бул. "Васил Априлов“ екип на сектора засякъл и 39-годишен водач от Радиново, който се бил качил в лек автомобил "Фиат“ след употреба на алкохол 1,89 промила. Пиян, с над 2 промила, бил и 34-годишен пловдивчанин, хванат от автопатрул на Шесто РУ на ул. "Сокол“ към 6 часа вчера. Тримата извършители са с криминални прояви и осъждани. Спрямо тях са взети 24-часови мерки за неотклонение. Образувани са бързи производства.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...
Хуманно умъртвяват животни в Пловдивско заради шарка, БАБХ въведе...
На 58-годишна възраст внезапно почина Елка Куманова
До 10 225 евро санкция: Пловдив обяви война на умишлените палежи
Официално откриха реновирания комплекс на пловдивската пожарна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).