Коли в насрещното по "Авксентий Велешки", катастрофата виси на косъм
Неправилно паркиране създава предпоставки за пътнотранспортни произшествия на централна улица в Пловдив. За това пише читател на Plovdiv24.bg.
Пловдивчанинът прилага снимка, която е направена миналата седмица. От думите му обаче става ясно, че подобни изпълнения са ежедневна гледка и че на шофьорите, движещи се в посока ул. "Гладстон", има се налага да навлизат в насрещното движение, за да заобикалят паркиралите пред търговските обекти автомобили. Улицата е "Авксентий Велешки".