Коледна магия в ОУ "Кочо Честеменски"
Коледна магия се завихри в 10 часа вчера и създаде незабравим празник за малчуганите в ОУ "Кочо Честеменски"! Емоциите и смехът съпътстваха участието им в работилничките на Дядо Коледа.
Децата разкриваха загадки, бяха артисти, танцуваха, пяха, правиха елхички. Украсиха и елхата в училището.
Родителите имаха възможност да разговарят с учителите - г-жа Геленчева, г-жа Герчева, г-жа Миланова и г-жа Радост Иванова, да разгледат модерните класни стаи и да се запознаят с условията за целодневно обучение и организацията за хранене и отдих на малките ученици.
Госпожа Налбантова, директор на училището, разказа за иновативните практики и проектите, по които се работи в ОУ "Кочо Честеменски".