Кой ще носи отговорност за това "гениално" безхаберие?
Здравейте, бих искал чрез вашата медия да задам няколко въпроса към община Пловдив относно монтажа на заслона на тази автобусна спирка. Така читател започва сигнала си до Plovdiv24.bg. И обяснява: Спирката се намира на новоремонтирания булевард "Македония" в близост до кръстовището с ул. "Скопие".
1. Кой е изготвил плана на тази спирка?
2. Кой е монтирал заслона 10 метра след изградения джоб за спиране на автобусите от градския транспорт?
3. Кой служител/и е проверил и приел обекта?
4. Кой ще премести заслона и кой ще плати за работата?
5. Кой ще носи отговорност за поредното безхаберие?