Кметът се среща с президента Първанов

68193
17

Кметът Славчо Атанасов ще се срещне днес в президентството с държавния глава Георги Първанов, който му е отправил лична покана. Темата на разговора не е оповестена, но по непотвърдена информация, Първанов ще благодари на Атанасов за подкрепата, която му оказа, включвайки се в подписката против искания от ГЕРБ импийчмънт. На срещата ще присъства и председателят на ВМРО-НИЕ и заместник-кмет на Пловдив Петко Атанасов.

Както Plovdiv24.bg своевременно информира читателите си, пловдивският градоначалник постави подписа си в защита на президента с мотива, че не бива да се нарушава междуинституционалния мир и че мотивите за искането са смехотворни.

Виж коментарите (17)
Още новини от Новини от Пловдив:
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...
Хуманно умъртвяват животни в Пловдивско заради шарка, БАБХ въведе...
На 58-годишна възраст внезапно почина Елка Куманова
До 10 225 евро санкция: Пловдив обяви война на умишлените палежи
Официално откриха реновирания комплекс на пловдивската пожарна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).