Кметът на "Тракия": Новата бомба е по-голяма от вчерашната, нека изчакаме специалистите!
Кметът на "Тракия" Костадин Димитров коментира за читателите на Plovdiv24.bg ситуацията с отцепения район тази сутрин:
"Намерена е нова находка. Според хора, присъствали на вчерашното обезопасяване, това е нова бомба. Районът е отцепен, сигналът е получен тази сутрин. Близкото аптека е затворена и няма да работи днес. Уведомени са отговорните инстанции, процедурата е задействана. Очакваме отново специалисти да обезопасят устройството, което е открито горе-долу на същата дълбочина, но като размери е по-голяма от вчерашната", обясни Димитров.