Кметът: "Гладстон" няма да бъде разширявана, безбожно скъпо е!
Ул. "Гладстон" няма да бъде разширявана, коментира пред журналисти кметът на Община Пловдив Иван Тотев, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"В мандата на Иван Тотев и няколко мандата след това по "Гладстон" няма да има отчуждаване на имоти и разширение на улицата. Невъзможно е от икономическа гледна точка", заяви кметът.
Според него, по-скоро може да се мисли за път, който да направи байпас на тази тапа, която се образува по ул. "Гладстон", отколкото да се отчуждават къщи по нея. Причината е огромната сума пари, която ще трябва да се инвестира в това отчуждаване.
"Според мен от управленска гледна точка нито един кмет няма да тръгне да отчуждава по ул. "Гладстон", завърши градоначалникът.