Какви хора се заселиха в Пловдив! Грозни юмручни сцени на бензиностанция в града

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
21:03 / 20.06.2022
23856
63-годишен пловдивчанин с предишни криминални прояви и присъди се озова в полицейския арест след сбиване на ул. "Ландос“. Сигналът за възникнал скандал бил подаден около 21.30ч. вчера в Шесто РУ на телефон 122. Незабавно бил изпратен полицейски екип, който установил, че 63-годишният мъж нанесъл средна телесна повреда на друг 29-годишен пловдивчанин.

По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 129 ал. 1 от НК, като е уведомена районна прокуратура. Междувременно 28-годишен жител на Първомай е бил задържан в Трето РУ, за това, че няколкократно ударил служител на бензиностанция на бул. "България“ в Пловдив. Работата по случая продължава.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Жена сподели за проблем: Да пътуваш от Пловдив до София си е исти...
Шефът на борсата в Първенец каза дали ще паднат цените на плодове...
Протест и шествие в Пловдив заради смъртта на малкия Ангел, почин...
Митов за контрабандния канал в Пловдив: Изслушайте полицаите, но ...
Новото бижу на Стария Пловдив
Обрат! Ученичка е виновна за инцидента с моторист в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).