Южният скат на Младежкия хълм гори, научи репортер на Plovdiv24.bg. Гъст облак дим се издига към върха на хълма. Пожарът най-вероятно е причинен от запалени сухи треви.
Това заявиха за нашия сайт от Областно управление "Пожарна безопасност и защита на населението". Сигналът за инцидента е получен около 12 часа.
Припомняме, че друг сигнал в Областно управление "Пожарна безопасност и защита на населението" бе получен в ранния следобед днес, а на място бяха изпратени четири пожарни автомобила плюс автостълба.
Причините за инцидента засега не са известни, като най-вероятно става дума за късо съединение, което е подпалило покрива на сградата. Към момента няма данни за пострадали хора.








Крокодил Гена
на 13.01.2014 г.
За жалост в България остава все по-калпав човешки материал, податлив на демагогията на червените и барековците.
7G
на 13.01.2014 г.
От тази суша всичко на МХ е така изсъхнало, че е цяло чудо как досега нямаше пожари...
ФИЛИПСБУШ
на 13.01.2014 г.
поздрави за ванката колю и тошката :) хората които изгасиха пожара :) (не че ги познавам ама така викаха че ги научих докато гледах отдолу :)) орешката веднага да отпусне 200 300 лева от бюджета за уоки токита :)
Pepps Haterr
на 13.01.2014 г.
тццццц
c2h5cooh
на 13.01.2014 г.
Гадни пушачи,толкова не могат да си загасят фаса...
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!