Извършители на поредица взломни кражби от леки автомобили в Пловдив са разкрити от служители на Шесто РУ. В понеделник разследването стартирало по сигнала за разбити и обрани "Мерцедес" на ул. "Възход", БМВ на ул. "Глог" и "Део" на ул. "Богомил".
При огледите е установено, че от трите коли са отнети музикалните устройства, а от едната и портфейл с лични документи. При предприетите бързи издирвателни действия за 24 часа са задържани крминално проявените пловдивчани Р.М. /37г./ и А.А. /30г./.
Пред служителите направили самопризнания за извършените престъпления. Материалите по образуваните досъдебни производства са докладвани на Районна прокуратура Пловдив, предстои на мъжете да бъде повдигнато обвинение.
Хванаха извършителите на поредица взломни кражби от коли
© Plovdiv24.bg






