Кметът на "Западен" Димитър Колев кани всички жители на района на тържественото запалване на светлините на коледната елха. То ще се състои от 17,00 часа днес до сградата на кметството. За настроението на присъстващите ще се погрижат децата от вокална група "Лолипоп" към СУ "Св. Св. Кирил и Методий".