Голямо преасфалтиране предстои на бул. "Княгиня Мария Луиза", предаде репортер на Plovdiv24.bg
За плановете разказа днес кметът Иван Тотев. Той поясни, че това е един от булевардите, който е в тежко състояние, особено в южното платно. 
Ще се работи първо в едното, а след това и в другото платно в участъка от "Света Петка" до кръстовището с бул. "Източен" включително и по връзката с "Билла". 
Що се отнася до "синаята зона" по бул. "Мария Луиза", която трябва да влезе в сила от средата на месеца, Тотев коментира, че тя ще просъществува много кратко точно заради планирания през лятото ремонт.