Приятното време изкара пловдивчани и гостите на града навън, предаде репортер на Plovdiv24.bg. В града под тепетата температурата на въздуха днес следобед достигна 12 градуса, което допринесе централната част да бъде пълна с хора - разхождащи се, пиещи кафе или пазаруващи. Не беше рядкост да се чуят и форсиращи двигателите си мотористи по големите пловдивски булеварди.
За съжаление прогнозата на синоптиците за близките дни е за разваляне на времето. От НИМХ при БАН казаха за читателите на сайта ни, че днес най-топло е било в Бургас - 15 градуса. 14 градуса пък са измерени във Варна, Елхово, Хасково, Благоевград и Сандански.






