500 козунака раздадоха навръх Възкресение Христово в район "Западен". Инициативата бе на кмета на района Димитър Колев и ПП ГЕРБ Западен с председател общинският съветник Ясен Михайлов.

Козунаците бяха осветени от отец Пателеймон и отец Рашко, след което бяха раздадени пред храм "Свети Климент Охридски" в парк "Ружа". Акцията на ПП ГЕРБ Западен и кмета Димитър Колев се провежда за поредна година и отново истински зарадва хората на светлия християнски празник. "Христос Воскресе! Желая на всички здраве, щастие и повече вяра в доброто", пожела на дошлите да запалят свещ в храма кметът на района.