Фонтаните в Цар Симеоновата градина вече ще "пеят" от 20.00 часа

4601

От днес музикално-светлинната програма на Пеещите фонтани ще започва вече от 20.00 часа. Със застудяване на времето и намаляване на светлата част от денонощието пловдивчани и гостите на града ще се радват на шоуто в Цар Симеоновата градина с час и половина по-рано.

Графикът, както и досега, е в дните четвъртък, петък и събота и включва 5 музикални композиции, които се редуват всяка седмица. Продължителността им е до 25 минути.

След реконструкцията на Цар Симеоновата градина преди две години всяка пролет до късна есен Пеещите фонтани забавляват деца и възрастни със своя невероятен спектакъл - съчетание на музика и светлина.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Дъжд удари Пловдив
SOS Taxi подаде сигнал до ГДНП след нападението над таксиметров ш...
Издирва се пловдивчанин, изпаднал в депресивно състояние
Шофьорът, агресирал срещу таксиджия: Истината е точно обратната
Сигнал: Четири дни никой не чисти парка до училището в "Прослав",...
Очевидец: Вижте как шофьор заби юмрук в лицето на колега пред дет...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).