Без никакво съмнение днешния топъл февруарски ден изкара хиляди пловдивчани по паркове, градинки и на други места, които са ни любими за разходки.

Безспорно обаче Главната за пореден път бе най-оживеното място в града под тепетата. Хиляди още от сутринта избраха именно това централно място за прекарване на времето си в съботния ден.

Друго изключително оживено място по традиция бе Гребната база. Очакванията на синоптиците са утре температурата на въздуха в Пловдив да е около 20 градуса - възползвайте се!