Кметът на "Тракия" Костадин Димитров ще извърши днес, 07.12.2017 г., от 17.30 часа символичното запалване на светлините на Коледната елха в района.
И тази година ще бъде спазена традицията "Тракия" да посрещне Рождество Христово и Нова година с украсено празнично дърво на площада пред "Форума".
Талантливите деца от училище "Димитър Матевски" ще зарадват присъстващите със своите изпълнения, а накрая всички ще се хванат на празнично хоро.
Костадин Димитров 





