Двама са били заловени да шофират след употреба на алкохол
Двама мъже са били заловени да шофират след употреба на алкохол през изминалото денонощие. Около 13.30 часа вчера служителите на реда в Карлово спрели за проверка лек автомобил "Фолксваген", управляван от 60-годишния Н.М. от Сопот. Тестът с дрегер показал, че водачът е седнал зад волана с 1,49 промила.
Днес, в 4 часа, на кръстовище между бул. "Освобождение" и бул. "Санкт Петербург" в Пловдив М. П. /38 г./ от града бил засечен да шофира лек автомобил "Нисан" с 1.77 промила. Срещу нарушителите са започнати полицейски производства.