Двама 25-годишни водачи на леки автомобили от марката БМВ са били заловени в нетрезво състояние през изминалото денонощие в Пловдив. В първите минути на днешния ден на бул. "Македония" автопатрул на Първо РУ спрял за проверка лек автомобил БМВ. Колата управлявал криминално проявеният И.А. от село Абланица, чиято алкохолна проба отчела 1,45 промила. Срещу мъжа е образувано незабавно производство.
Няколко часа по-рано, около 23.45 часа във вторник, в ареста на Шесто РУ попаднал пловдивчанинът Е.Д., който на ул. "Глог" шофирал с 2,06 промила. Срещу него се води бързо производство.
Двама 25-годишни водачи на БМВ спипани пияни в Пловдив






