Два автомобила направиха тежка катастрофа в Кючука, има пострадала жена

20120
16

"БМВ" и "Ауди" се блъснаха на кръстовището на бул. "Никола Вапцаров" и бул. "Стефан Стамболов" в "Кючук Париж". Катастрофата до клуб "Камео" е станала около 16 ч. Това споделиха очевидци за Plovdiv24.bg.

БМВ-то е отговорно за катастрофата, тъй като е предприело обратен завой, а аудито се е движело направо към Коматевския възел. Наложило се е да бъде рязана врата на аудито, за изкарат пострадала жена. Към момента тя е в болница и се изяснява нейното състояние.

На мястото още има екип на полицията и много граждани. Движението не е затруднено с оглед и на неделния ден.

Виж коментарите (16)
Още новини от Новини от Пловдив:
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...
Хуманно умъртвяват животни в Пловдивско заради шарка, БАБХ въведе...
На 58-годишна възраст внезапно почина Елка Куманова
До 10 225 евро санкция: Пловдив обяви война на умишлените палежи
Официално откриха реновирания комплекс на пловдивската пожарна


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).