Дъщерята на пострадал в Пловдив работник: Помогнете!

10161

Работник е с тежки травми след инцидент на строеж в Пловдив. За това Plovdiv24.bg съобщи преди дни. Сега към хората се обърна дъщерята на пострадалия:

"Здравейте, обръщам се към всички с призив за помощ. На 09.04.2025 моят татко Борис Семерджиев притърпя тежък инцидент по време на работа, състоянието му в момента е критично и се бори за живота си.

Лекува се в УМБАЛ "Свети Георги" интензивно отделение “КАИЛ", травмите са много вследствие на падане от около седем метра височина. Има фрактура на черепа, потрошен таз и крак, счупени ребра и смачкан бял дроб. Интубиран е от две седмици, молим се да бъде силен и да успеем да го видим отново на крака.

Предстои му тежка операция на таза и дълга рехабилитация и възстановяване след това, което няма да бъде кратко, разходите ще бъдат големи, непосилни за нас. Ще бъдем благодарни на всеки, които иска да помогне, дори като просто сподели публикацията. БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ".

Revolut:

LT88 3250 0120 4584 8522

Титуляр: Dimitrina Markova

LT77 3250 0384 6367 9022

Титуляр: Marina Semerdzhieva

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Таксиметров шофьор в Пловдив предложил на две ученички да станат ...
Пловдивчанин: Абсолютно безобразие!
Цената на автобусния билет от Пловдив до София скочи с 45 на сто ...
Клиниката по ендокринология в УМБАЛ "Свети Георги" организира без...
Новата градска сензация на Пловдив, която превзе река Марица
Легендите на Пловдив: Как Бай Неофит и Владо Германеца бореха соц...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).