Възрастни пловдивчанки избраха нетрадиционен начин да релаксират в днешната студена ноемврийска утрин, видя репортер на Plovdiv24.bg
Достолепните дами се бяха събрали в Цар Симеоновата градина, където си организираха лека и тонизираща физзарядка, а в една от почивките изпълниха песента "Хубава си, моя горо".
Жените очевидно не се бяха изплашили от студеното време и показаха завидна физическа, а също и певческа форма.
Убедете се сами, като изгледате интересното видео!