Лично лидерът на ДПС Ахмед Доган идва утре в Пловдив за да озапти мераците на своите за кметския пост в район "Източен", научи Plovdiv24.com. Говори се, че Доган ще иска етнически българин за кметското място, докато амбициите на местната структура е да поставят свой човек.
Причината за напрежението е, че временно изпълняващият длъжността Мехмет иска да стане титуляр и да нареди на служба в администрацията свои близки. Това може да доведе до сериозни сътресения в работата на кметвото на близо 50-хилядния пловдивски район, опасяват се тукашните лидери на движението.
Припомняме, че кметът на "Източен" е в квотата на ДПС като коалиционен партньор на управляващите общината - ОДС и ВМРО. Една неприемлива кандидатура за районен кмет би могла да постави под въпрос единството на мнозинството под тепетата.
Доган идва в Пловдив за кмета на Източен







анонимен
на 13.12.2005 г.
Хитро! Докато ние се караме за стачките и заплатите,за тежката зима която ни очаква, хитрата лисица ще излезе от дупката си и ще си свърши мръсната работа,за която му плащат 15г.И ние този го наричаме политик,а той си е чисто турско мекере.Затова Пловдив е най-бедния и най- изосостаналия град в България.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!