Пораснали деца вандалят оградата на ОУ "Васил Левски" и рушат детската площадка. За проблема стана ясно по време на предишната сесия на ОбС, предаде репортер на Plovdiv24.bg. 
"Така защитената територия на училището вече не е защитена", коментира вносителят на предложението за ремонт на оградата да се отпуснат 3 000 лева от бюджета на Пловдив. 
Средствата бяха гарантирани от кмета Иван Тотев. След среща с директорката станало ясно, че в последните дни е имало набези, и то от по-големи младежи, особено в по-късните часове на деня, които увреждат дестките площадки.