Аварията е отстранена, започваме поетапно пускане на помпена станция "Север". До час-час и половина нормалното водоснабдяване в Пловдив ще бъде възстановено. Това заявиха от ВиК Пловдив за читателите на Plovdiv24.bg.
Проблемът:

Голяма част от Пловдив остана без вода тази сутрин. Справка в сайта на ВиК показа, че има авария в помпена станция "Север" на магистрален водопровод в района на 4-ти километър.

От водоснабдителното дружество съобщиха в ранните часове на днешния ден, че до 16,00 часа нарушено водоподаване ще има по високите етажи на целия град.