Дискотека на открито е замислила общината, съобщи заместник-кметът Георги Шопов. Тя започва в 01:00 ч. тази нощ на площада пред общината. "На купона в центъра на града категорично няма да звучи чалга", обеща зам.-кметът. Преди дискотеката, на сцената пред общината, ще се представи ансамбъл Българе.
Дискотека на площада довечера
© Plovdiv24.com
Георги Шопов 





