На 18.03 г. се проведе Общинско първенство по лека атлетика, който е етап от Ученическите игри за сезон 2022-2023 г.

СУ "Никола Вапцаров" стана шампион в двете възрастови групи - V-VII клac и VIII-X клac с трите си отбора. Учениците под ръководството на г-н Васил Савов спечелиха медали и на отделните дисциплини.

Отборите ще представят Пловдив на Областното първенство, което ще се проведе на 25.03. 

Ето кои станаха медалисти oт отбора на "Вапцаров" при V-VII клас:

Константин Христев, Алекс Османов, Грант Авагян, Димитър Такев, Юлия Кавлакова, Полина Павлова, Моника Атанасова, Жана-Стефания Захариева, Бела Атанасова и Петя Бекирова.