Деца чакат градския транспорт сред купчини от боклуци
Писмо до Plovdiv24.bg, както и до кмета на Пловдив изпрати днес читател на нашия сайт. За какво става дума?
Уважаема редакция! Изпращам Ви снимка, която направих днес, докато преминавах с автомобила си по бул. "Васил Априлов" в посока изхода на Пловдив.
Снимката е направена преди кръстовището с ул. "Дилянка" и се вижда как учениците от близката гимназия чакат градския транспорт сред купчини от боклуци.
Моля да предприемете мерки за отстраняването им, както и да се опитате да предотвратите повторното им появяване. Благодаря предварително и хубав ден. Поздрави!
Сигналът ще бъде предаден на ОП "Чистота".