Да "прецапаш" на чисто червено на едно от най-натоварените кръстовища в Пловдив
Безразсъдно, много безразсъдно, РВ3292АВ - така читател на Plovdiv24.bg озаглави сигнала си до медията ни.
Ето и целия му разказ:
На кръстовището на бул. "Цар Борис Трети Обединител" с булевард "Шести септември" спрях на светофара.
Този индивид с "Ауди" РВ3292АВ така се беше засилил зад мен, че не можа да спре зад мен, мина в лявата лента за ляв завой и "прецапа" на чисто червено!!!
Много безразсъдно шофиране, а после се чудим защо има толкова катастрофи. Кадрите са направени на 13 април.
Този браузър не поддържа видео елемента.