Поредно пътнотранспортно произшествие в града под тепетата с участието на колоездач. Ето какво съобщиха от пресцентъра на ОД МВР: "Велосипедист бе ранен при катастрофа вчера в Пловдив.

Около 18.40 часа, при излизане от бензиностанция на бул. "България“, лек автомобил "Рено“ отнел предимството и блъснал преминаващ по велоалеята 66-годишен колоездач.

Мъжът е настанен в болница за наблюдение. Взета му е кръвна проба за алкохол. С дрегер е изпробван 61-годишният шофьор на колата, резултатът е отрицателен. Образувано е досъдебно производство.