Читател се оплака от липса на осветление по бул. "Васил Априлов"

Читател на Plovdiv24.bg алармира, че липсва улично осветление по бул. "Васил Априлов" в района на II РПУ:
"Здравейте! Пише Ви един редовен Ваш читател, който всекидневно научава новините от сайта Ви.
Живея в района на ресторант "Стадиона" и ми прави впечатление, че уличното осветление от кръстовището между бул. "Васил Априлов" и "6-ти септември" в посока 2-ро РПУ не работи още от края на миналата година!
Районът е гъсто населен, а и самият бул. "В. Априлов" в тази си част е особено натоварен и липсата на осветление от двете страни на булеварда създават предпоставки както за ПТП, така и за пешеходците, минаващи по тротоарите.
В този участък има и две автобусни спирки, които след 17:30 ч. също остават тъмни."
Сигналът е предаден на районната администрация на "Централен", откъдето се ангажираха с решаване на проблема.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Удар на магистрала "Тракия": Пловдивски криминалисти откриха над ...
Спецакция в Пловдив: Маскирани полицаи нахлуха на Възход
Активите на пловдивско общинско предприятие надхвърлиха 87,3 млн....
Темелков проговори, учителката му го затапи
Изграждат нов страхотен парк за отдих в "Северен"
Община Пловдив пусна интерактивна карта, показваща контейнерите з...


Виж още: