Читател от Пловдив: Шофьор прибира парите, без да дава билети

4986

В редакцията на Plovdiv24.bg продължават да пристигат сигнали за градския транспорт. Наш читател сподели следната случка: 

"Сутринта на 3 февруари - след 7 часа, с моята съпруга пътувахме по линия 24. За първи път нямаше кондуктор. Наложи се да платим на шофьора, но той не даваше билети, само взимаше пари. И други хора негодуваха от това. Аз настоявах, тъй като билетът е нашата застраховка по време на пътуваме. 
Преди да слезем, той ни пита дали ще представяме билета някъде. Отговорихме, че държим на билета заради застраховката. А той ни каза, че кондукторът не дошъл на работа и затова той взимал пари. На базата на какво той ще взима пари, без да еупълномощен ? Че той ако си реши, може да скрие парите! И така те стават безотчетни".

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Джип се запали на булевард в Пловдив, отива за скрап
Правителството "дава газ" за Околовръстното на Пловдив и за водос...
Цистерна се обърна на "Скобелева майка", не минавайте оттам!
В Пловдив министър Демерджиев посочи 4 приоритета на МВР
70-годишна шофьорка от Пловдив блъсна 4-годишно дете
Край на криенето в храстите, Пътна полиция отива на местата с кон...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).