Читател: Ще остане ли настилката без поражения?

7411
14

"Изпращам ви снимка от кръстовището набул. "6 септември" с бул. "Васил Априлов". Останах "очарована" как тежкотоварната машина е паркирана върху новия тротоар и новата велоалея." 

Това пише пловдивчанка в свой сигал до редакцията на Plovdiv24.bg. 
"Как ли Общината е разрешила ползването на тротоара за качването на тази машина и всекидневното спиране на движението в дясната лента на този критичен възел, особено след затварянето на бул. "Васил Априлов"? Въпросът е риторичен, но дали след приключването на строежа на сградата настилката ще остане без поражения?", пише изумената пловдивчанка и завършва: "Оставям на читателите ви да открият останалите нарушения на снимката!"Приятен ден.

Виж коментарите (14)
Още новини от Новини от Пловдив:
Волтова дъга: Медицински хеликоптер транспортира в Пловдив мъж с ...
Сигнал: Собственици на къщи смятат, че тротоарът пред дома им е с...
Пловдивчанин: Излагаме се много пред Европа
Благотворителен концерт в Пловдив събира средства за музикотерапи...
Агробизнесменът, който ликвидира своите ябълкови градини: Българи...
Адвокат от Пловдив: Отказът от участие в санирането не спасява со...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).