С "честитки" от полицията се сдобиха поредните, паркирали не по правилата, предаде репортер на Plovdiv24.bg
Нарушителите бяха засечени днес по обяд в "Капана". 
"Органите на реда днес са на линия, хубаво", коментираха минувачи.