Часовникът на Централна поща отново работи, и то точно, увери се с очите си репортер на Plovdiv24.bg, бързайки тази сутрин за работа. 
Припомняме, че наш читател сподели как от половин година се надява някой да обърне внимание на проблема, но напразно.

"За мен това е култово място и трябва да го уважаваме повече", написа до редакцията ни пловдивчанинът и се обърна специално към градоначалника Иван Тотев: "Кмете, сигурен съм, че и ти си правил срещи там. Вземи нещата в ръцете си."

И сега - само дни след това, часовникът отново отмерва времето.