Чалготека не дава на тракийци да спят

14986
40

За силен шум от клуб "Галакси" в "Тракия" до бл.1 сигнализират на редакционната поща на Plovdiv24.bg жители на съседните блокове.
"За ужас на всички живущи наблизо, клубът работи вече от няколко дни. Не можем да спим изобщо: заведението работи като чалготека само нощно време, децибелите са страшни. Обръщаме се към вас с молба да уведомите отговорните органи и на това безумие да се сложи край", е писмото на възмутените жители на района.
След като предадохме проблема на шефа на общинския инспекторат Владо Илиев, последва светкавична проверка от негова страна.
"Установихме, че заведението има разрешително за работа от 18:00 до 6:00 часа сутринта. По отношение на замерването на шума, гражданите, които са ви предали сигнала, трябва да подадат писмена молба в инспектората, за да бъде извършено замерването", заяви той.

Виж коментарите (40)
Още новини от Новини от Пловдив:
Брутална агресия от младеж с тротинетка на Гребната в Пловдив
53-ят випуск на Математическата гимназия завърши с впечатляващи р...
БСП Пловдив за презастрояването: Празните апартаменти показват, ч...
Отвориха голямата детска площадка в Цар Симеоновата градина след ...
Новият директор на УМБАЛ "Пловдив": Ще помоля за търпение, надява...
Освободиха ръководството на УМБАЛ "Пловдив"


Виж още: