Блъснатата по-рано днес жена, за която Plovdiv24.bg вече ви информира, не е тежко пострадала и е била във видимо добро състояние. Това казаха от УМБАЛ "Свети Георги" за читателите на сайта ни. 
В момента лекари й правят изследвания, които да установят има ли наличие на вътрешни травми. Животът й за щастие е вън от опасност, съобщиха още медици.