Благотворителна изложба на ученици от ОУ "Райна Княгиня" беше открита от кмета на район "Северен" Ральо Ралев по повод честването на 45 години от създаване на училището.

Събитието се проведе в къща-музей Старинен Пловдив в Стария град, която вдъхновява със своята неповторима атмосфера. Присъстваха всички учители, много гости, родители и ученици.

Директорката Мария Гайдарова награди с плакети учителите, които с постиженията на своите ученици са допринесли за успехите и признанието на основното училище.

Плакети, получиха и учениците-победители в различни конкурси, състезания, олимпиади. Връчиха им ги официалните гости - Ральо Ралев, кмет на район "Северен", Лариса Кътова - заместник-кмет на район "северен", Калоферова от съюза на българските учители.

С пожелание да продължава все така всеотдайно да се грижи и обучава, заедно с екипа си своите възпитаници кметът на район "Северен" Ральо Ралев връчи цветя и плакет на директорката на ОУ "Райна Княгиня" Гайдарова.

След вълнуващите признания за успехите на учители, ученици и директорски екип последва разрязване на специално изработена за случая торта и празничен коктейл.