Пловдивчанин се озова в полицейския арест за хулиганска проява. Към 22 часа в петък в Първо РУ било съобщено за скарване между шофьори на бул. "Македония" в областния град.
На място униформените установили, че участниците са двама пловдивчани - 42-годишен водач на лек автомобил "БМВ", който счупил стъкло на автобус от градския транспорт, управляван от 25-годишен мъж. По първоначални данни конфликтът възникнал заради спор за отнето предимство. С полицейска заповед 42-годишният е задържан за 24 часа.
Допълнителна справка показала, че той е известен на служителите на реда. Случаят е докладван в районната прокуратура и е започнато бързо производство по чл. 325, ал.1 от НК.
"Батката" с БМВ, който нападна автобус, се оказа рецидивист
© Plovdiv24.bg






