БСП пробва да свали шеф на ВЕЦ с "работнически" протест

Автор: Васил Динев
Коментари (3)
20:23 / 08.06.2017
10798
В редакцията на Plovdiv24.bg пристигна сигнал от наш читател, служител на ВЕЦ-Родопи, който иска да остане анонимен, че е принуждаван да участва в протест срещу ръководителя на предприятието Веселин Маневски под заплаха, че ще бъде уволнен при рокадата, ако не подкрепи действията, организирани не без участие на БСП.

За импровизирания "работнически" протест дори се подготвят плакати и се раздават на работниците, за да ги издигнат утре.

Веселин Маневски е управител на ВЕЦ - Родопи към НЕК АД. Назначен е за шеф на предприятието преди две години и половина.

Според източника ни, още в самото начало от назначението си Маневски е създал в предприятието специална антикорупционна комисия с външни експерти, която е имала за цел да преустанови порочни практики там. Най-вероятно тези организирани атаки са провокирани точно от хора, чиито интереси са засегнати.

Под ръководството му предприятието постига много добри икономически и финансови показатели, като нито една проверка там през това време не е установила никакви нарушения.

Веселин Маневски е експерт и работи в сектор Енергетика 35 години.


Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
До 70 км/ч на магистрала "Тракия" край Пловдив
Цяла нощ част от Пловдив остана без вода, проблемът продължава и ...
Това кръстовище в Пловдив е убиец според наши читатели
Помните ли това прекрасно кино в Пловдив?
Пръскат дървета и храсти в Пловдив
Собственикът на руския той териер Мауси разказа своята гледна точ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).