ОП "Организация и контрол на транспорта" съобщава, че поради строително-монтажни дейности на бул. "Шести септември" автобусите по линия 116 от вътрешноградския транспорт в посока от Митницата към кв. "Изгрев" временно няма да спират на спирка №157 - срещу "Нордикс". Останалите спирки по посочения маршрут се запазват. Промяната вече е в сила.
Автобус 116 пропуска спирка на бул. "Шести септември"






