Агресивен пловдивчанин бе задържан и откаран в лечебно заведение днес следобед, съобщи читател на Plovdiv24.bg. Мястото - самият център на Пловдив, пред сградата на Общината на площад "Стефан Стамболов".
От думите на очевидеца става ясно, че мъжът е заплашвал минувачи и се е държал агресивно. Заради евентуално нарастване на напрежението е бил подаден сигнал, на място са пристигнали патрулка и линейка, която по-късно е откарала човека в болница.