Сигнал за кражба от моторно превозно средство бе получен вчера в Трето РУ в Пловдив. 37-годишна шофьорка се оплакала, че около 11.30 часа на ул. "Брезовско шосе" от управлявания от нея товарен автомобил "Ситроен" чрез отключване са откраднати 6200 лева. По случая е образувано досъдебно производство.
37-годишна се оплака: Откраднаха 6 бона от автомобила ми!
© Plovdiv24.bg






