Вчера, към 13 часа, чрез тел. 112 било съобщено, че на кръстовище между бул. "Никола Вапцаров" и Коматевско шосе при извършване на ляв завой лек автомобил "Фолксваген" отнел предимството и се сблъскал с лек автомобил "Нисан". В болница за наблюдение е настанена 51-годишна пътничка от втората кола с 28-годишен водач. 
На място е било прегледано и освободено за домашно лечение 3-годишно момиченце, което се е возило в обезопасително столче във "Фолксваген"-а, шофиран от 30-годишната К.Н.. Двамата водачи са тествани за алкохол, резултатите са отрицателни. Произшествието, в което всички участници са пловдивчани, е отработено по административен ред от служители на сектор "Пътна полиция".