2х20, 4х5 и 4х10 стотинки пари ли са? В пловдивски рейс не ги харесаха!

20085
35

Пловдивчанка потърси съдействие от Plovdiv24.bg. За какво става дума? Здравейте, обръщам се към вас като възмутена гражданка. На 9 август пътувах по автобусна линия номер 25. Първото нещо, от което се възмутих, бе, че чаках рейса над 30 минути на спирката срещу мебели "Мондо". След голямото чакане се качих в рейса. Кондукторът дойде и му подадох монети 2х20, 4х5 и 4х10 стотинки, след което започва едно мрънкане от негова страна, все едно не са пари. И третото нещо - шофьорът през цяло време разговаряше по телефона. Ето снимка на автобуса. Това се случва в 19.40 часа.

Виж коментарите (35)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: